kolmapäev, 3. detsember 2008

Sündmused jõuluajal(Täiendatud! 04.12)

Jõulud lähenevad hirmsa kiirusega ja tunne on, et kõik jääb tegemata.... Jäänud on veel 2 nädalat ja algabki vaheaeg. Viimane nädal läheb pidude tähe all, järelikult on õppimisaega nädalajagu!
Esmaspäeval, 8.dets läheme Rakverre jõulumaale. Koolipäeva siis ei ole. Õpilased tulevad kooli 12.30 ja söövad koolilõuna. Buss väljub 13.00, etendus Rakveres algab 15.00. Peale etendust on avatud jõulumaa erinevate tegevustega. Arvan, et koju jõuame u 18.30.
Kaasa veidi taskuraha puhveti jaoks, mõni komm tasku ja jook (vesi). Bussis me sööma ei hakka!
Neljapäeval, 11.dets. õhtul on kooli jõulukontsert Keila kirikus. Esinevad koorid, väikesed tüdrukud ka! Info peaks tulema kirjaga koju. Kõik vanemad on oodatud!

Pühapäeval, 14. dets. on Saue linna heategevuslik jõululaat gümnaasiumi aulas. Kohal pidi olema palju käsitöömeistreid. Kõik ostma!

Esmaspäeval 15.dets. toimub 1.-2. klasside jõulupidu. Hommikul tunde ei ole. Õpilased tulevad söögivahetunniks kooli, kell 10.10. Pidu algab kell 11.00 aulas. Peale ametlikku osa tuleme klassi ja pidutseme, mängime veidi edasi. Orienteeruv lõpp 14.00.

Teisipäeval, 16.dets on koolis Päkapikumaa. Õpilased tulevad kooli nagu tavaliselt 8.15. Ürituse avame ühiselt algklassiperega aulas. Sellele järgnevad 3 tundi, 3 erinevat töötuba. Õpilased on suunatud nende õpetajate töötubadesse, kes neile tavaliselt tunde ei anna. Tunniplaani saavad päkapikud ürituse avamisel. Vaja läheb pinalit, värvilisi pliiatseid jms.
Oodatud on päkapikukostüümis õpilased! Aitab ka mütsist! Koolipäev lõppeb 11.30

Kolmapäeval, 17. dets on 3.-4. klasside jõulupidu. Kuna õpetajad on tegevad kõikidel pidudel, siis on õpilastel 3 tundi, koju 11.00.

Neljapäeval, 18.dets ....... Mõtleme midagi välja!SmileyCentral.com

Reedel, 19.dets. pidulik tunnistuste jagamise päev! Aktus, klassijuhatajatund ja pühi pidama.

0 comments: