laupäev, 31. jaanuar 2009
reede, 30. jaanuar 2009
Head alanud pühvliaastat!
Täna võtsime koolitööd rahulikult!
Matemaatikas kordasime, eesti keele tunnis lugesime näidendit, tutvusime sisuga. Ei tea, mis sest välja tuleb, vist on liiga keeruline... Rütmikas õppisime "Muti-onu pidu" folklooripeo jaoks. Veebruaris võtan rütmikatunnid näidendi harjutamiseks.
Pildid kolmapäevasest kunstitunnist....
Matemaatikas kordasime, eesti keele tunnis lugesime näidendit, tutvusime sisuga. Ei tea, mis sest välja tuleb, vist on liiga keeruline... Rütmikas õppisime "Muti-onu pidu" folklooripeo jaoks. Veebruaris võtan rütmikatunnid näidendi harjutamiseks.
Pildid kolmapäevasest kunstitunnist....
neljapäev, 29. jaanuar 2009
- Meid jääb koolis järjest vähemaks! Täna oli juba 6 puudujat. Tean, et Robert, Marcus ja John on haiged, aga kuhu ülejäänud on kadunud? Kas õpetaja peaks kõik puudujad läbi helistama?
- Olge head ja andke märku, kui haigestute ja pikemalt puuduma jääte!!! Nii on parem ju õppetööd planeerida!
- On tekkinud esimesed raskused koolitöös! Läksime matemaatikas üle kahekohaliste arvude liitmisele ja lahutamisele ja päris mitu õpilast ei saa hakkama. Järelaitamist teen kolmapäeviti ja esmaspäeviti 6. tund.
- Õnneloosi Loomade varjupaika võitsid Rainis ja Marieta. Läheme 5. veebruaril 12.00 ja tagasi jõuame u 14.30.
Vaadake kõrvalt tulbast üritustekalendrit ka! Ja vastake küsitlusele! Muidu jääb mulje, et lehekülge vaatab vaid 10 inimest! Leheküljelugeja ütleb, et päevas on u 100 klikki!
Tervist ja vastupidamist kõigile!
Tellimine:
Postitused (Atom)
