reede, 29. august 2008

1.SEPTEMBER

Kooliaasta avaaktus algab kell 9.00. Tule varem, vähemalt kell 8.45.
  • Riietus pidulik! ( Ei pea olema traditsiooniline must-valge. Kuid teksapüksid pole pidulik riietus!)
  • Pähe koolimüts!
  • Kaasa õpilaspilet pikendamiseks!
  • Vahetusjalanõud pole esimesel päeval kohustuslikud!
Kellel on töövihikud ja õpikud juba käes, võiks võtta kaasa koti päeviku jaoks. Esimesel päeval me kirjutama ei hakka, paljundan kõigile tunniplaani ja annan koduseks ülesandeks nädala tunniplaan päevikusse kanda.
Kirjutusvahendiks harilik pliiats!
Palun ärge kiletage ega sildistage päevikut! Mul on üks mõte nende nimesiltidega! Kui nimesildid peale saame, siis vajavad päevikud kindlasti kiletamist, sest muidu sildid kaovad ära.

teisipäev, 26. august 2008

Arvan, et enamus lapsi on juba maalt linna jõudnud ja esimesed koolitarbedki ostetud...
Minul on klass korras ja õpikud-töövihikud laual omanikke ootamas.
Kellel on soovi tegeleda nädalavahetusel õpikutele ja töövihikutele ümbrispaberite panemisega, neid ootan kooli neljapäeval, 28. augustil.
Vaata kuulutust!
Sel aastal on kaanepildiga päevikud, need jagan 1. septembril koos tunniplaaniga.
Meil on klassis ka uus õpilane- Edgar Koroljov. Nüüd on klassis 12 tüdrukut ja 12 poissi, tore rütmika tunnis tantsida! Uus on ka kehalise kasvatuse õpetaja!
PS! Paljud jätsid kevadel kappi kunstitarvete tühjad karbid ja mõni suur liimimisalus oli klassinurgas, Seanil on guaššvärvid kapis, Robertit ootab sussikott ning Kevin toob kooli lugemispäeviku!