teisipäev, 3. märts 2009

MEIE KOOLI UUS VORM! SÜGISEST?



Mina näen vormielemendina seda ilusat vesti! Kuna pidulik nõue on must-valge, siis poistel on tihti probleem, et mida valgele pluusile peale panna. Kudumi hind oli vist u 300.-kr. Kootud vest võib veidi ruumikam olla ja see nii ruttu väikeseks ei jää.

Muud elemendid võib soovi korral ju ka muretseda, sest seelik on tõesti kena!

Eks seda saab arutada koosolekul, äkki saan mudeleid näidata ja siis teab, kuidas tellimine toimuma hakkab.

Koosolek võiks olla 4. veerandi algul...

Kuidas Buratino muinasjutte segas...


SUUR AITÄH KÕIGILE ESINEJATELE!
Loodame vanematele kevadel ka esineda! Praegu jätame näitemängu mõneks ajaks puhkama, sest oleme kõik vist tüdinenud ja tunde on ka palju selle peale kulunud. Lapsed olid uskumatult tublid ja erilise kiituse osaliseks sai Buratino- Rainis, kes pidi tõesti pika osa selgeks saama!
Kõik õnnestus!

esmaspäev, 2. märts 2009

Ajaviiteks...

Kas sa jälgid loomakaamerat? Pole kaua aega vaadanud?